Blog

Zapraszamy do naszego bloga na www.NurkowaniePodZaglami.pl gdzie staramy się na bieżąco aktualizować materiały z naszych wypraw i kursów.

Na blogu znajdziecie również treści nie związane z całym podwodnym światem nurkowania, który jest naszą jedyną pasją

W Galerii znajdziecie Państwa mnóstwo zdjęć oraz materiały video. W sekcji Materiały umieściliśmy wiele dokumentów, przydatnych do egzaminów na kurs PADI. Z kolei w sekcji Blog zamieszczamy luźne opowiadania i eseje – zarówno nasze jak i naszych uczestników.

 

 

 

 

 

Komentarze Facebook

komentarze

Powered by Facebook Comments

Wszystkie smaki Malty…

Opublikowane przez dnia Lis 22, 2013 w Blog, Galeria Foto, Home | Możliwość komentowania Wszystkie smaki Malty… została wyłączona

Wszystkie smaki Malty…

Spędziliśmy cudowny tydzień z powrotem na Gozo – uroczej wysepce będącej częścią Malty. Zakosztowaliśmy uroków nurkowania w przejrzystych i pięknych wodach Morza Śródziemnego, zachwyciliśmy się smakiem lokalnych przysmaków i poczuliśmy aromat przygody!

czytaj więcej

Borneo – sierpień 2011

Opublikowane przez dnia Lip 29, 2012 w Blog, Home | Możliwość komentowania Borneo – sierpień 2011 została wyłączona

Borneo – sierpień 2011

Wyprawa w gronie sześciu, sprawdzonych na wielu rejsach i wyjazdach nurkowych kumpli. Razem wielokrotnie oddychaliśmy tym samym zgniłym, kwaśnym, pełnym oparów dymu tytoniowego, powietrzem portowych tawern, wspólnie, nie raz patrzyliśmy na tą samą zepsutą do cna barmankę, nalewającą nad ranem ostatnie spienione piwo. Tą grupą odkrywaliśmy nieznane nam wymiary… 21 Sierpnia 2011 roku przyszedł czas realizacji marzeń o poznawaniu nowych lądów i poszukiwaniu fascynujących doznań..! Kliknij i zobacz relację...

czytaj więcej

Witamy na naszym blogu!

Opublikowane przez dnia Cze 23, 2012 w Blog | Możliwość komentowania Witamy na naszym blogu! została wyłączona

Witajcie na blogu www.NurkowaniaPodZaglami.pl

czytaj więcej